O společnosti

Dodáváme zákazníkům služby a produkty především v oblastech Communication & Collaboration, Security, Modern Workplace & Infrastructure, Hybrid cloud, Professional Support a poradenské a konzultační služby pro strategická rozhodnutí zákazníků. Jsme tým 80 specialistů s řadou certifikací a odborných zkoušek. Máme mezi sebou několik držitelů titulu MVP a především máme znalosti a zkušenosti získané z velkých a projektů v České republice i zahraničí.

Kdo jsme

 

Zaměřujeme se

na poskytování expertních služeb v oblasti informačních technologií. Z pozice systémového integrátora navrhujeme a implementujeme podniková řešení postavená s ohledem na  zvýšené nároky na odolnost, bezpečnost a dostupnost.

Stali jsme se členem skupiny Solitea

Od roku 2021 je Mainstream Technologies členem skupiny Solitea.

Solitea, a.s. patří mezi velké evropské dodavatele ICT řešení. Společnost zaměstnává přes 1000 zaměstnanců ze sedmi zemí světa a v rámci evropského regionu obsluhuje přes 260 000 zákazníků v 15 zemích. V posledních letech uskutečnila Solitea řadu významných akvizic IT společností v České a Slovenské republice (Altus software, Aquasoft, Axiom, BI Experts, CDL SYSTEM, Cígler software, Clever Decision, D3Soft, Dotykačka, Dynamica, GEMMA Systems, J.K.R., Maind, Neit, Smart software, Vema, WBI), v Rakousku (JET ERP) a na Balkáně (Billans, MIT Informatika, SAOP). Solitea dlouhodobě posiluje svou pozici významného evropského dodavatele informačních technologií pro komerční subjekty i státní správu.

Podílíme se

na inovaci a rozvoji IT technologií. Nebráníme se změnám, naopak jim jdeme naproti, ale vždy při dodržení vysoké kvality, uživatelského komfortu a udržitelnosti.

Pracujeme vždy jako tým

a zákazník je pro nás skutečný partner. Cílem naší spolupráce je poskytnout efektivní perspektivu a nástroje, které povedou k naplnění jeho cílů. Nespokojíme se se standardním řešením, ale hledáme to nejlepší. Děláme věci poctivě.

Za 15 let působení na trhu

se nám podařilo vybudovat úspěšnou společnost s rostoucími finančními výsledky, spokojenými zákazníky a především s týmem profesionálů. Naše práce nás baví a díky neustálému udržování odborné znalosti, hledání vhodných partnerských řešení a mnohdy průkopnickému vytváření zajímavých a často i jedinečných řešení, patříme ke špičce ve svém oboru.

Rádi řešíme problémy,

kde jiní selhávají a stagnují.

Máme za sebou

mnoho úspěšných a zajímavých projektů, a to jak z hlediska velikosti zákazníků a jejich mnohdy vedoucí role v oboru, tak i proto, že stavíme taková IT řešení, která jsou funkční, inovativní a spolehlivá.

Nejvýstižnější je pro nás naše motto:

“Jsme silní i tam, kde jiným síly docházejí.“

Vize

 

Jaká je naše vize do dalších let?

Akvizicí skupinou Solitea dostal Mainstream nový impuls k dalšímu růstu. Naše silné postavení v oblasti cloudové transformace a kyberbezpečnosti budeme dále rozvíjet a posilovat. Budeme i nadále společností, která zaměstnává nejlepší odborníky na trhu a řeší velké, složité a inovativní projekty. Věříme, že spojení nejvyšší kvality a silné firemní kultury je tou správnou vítěznou kombinací.

Luboš Růta

Managing Director

Realizační týmy

 

Ocenění

 

Velmi si vážíme každého ocenění, které jsme získali. Především pak těch, která jsou za realizaci projektů a o jejichž udělení rozhodují odborné poroty. Jsou pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře a posouvá nás to k ještě lepším výsledkům.

2006

2007

2008

 • Microsoft Gold Certified Partner

2009

2009

2010

 • Microsoft Industry Awards 2010 Winner
 • Microsoft Industry Awards 2010 Finalist

2011

 • Deloitte Technology Fast 50

2012

2013

2014

 • Microsoft Partner of the Year 2014 Czech Republic
 • Microsoft Awards 2014 Winner (2x)
 • Microsoft Awards 2014 Finalist (3x)

2015

 • Microsoft Partner of the Year 2015 Czech Republic
 • Microsoft Awards 2015 Finalist (2x)
 • osvědčení NBÚ pro seznamování se s utajovanými informacemi stupně Tajné

2016

 • Microsoft Awards 2016 Winner (3x)
 • Microsoft Awards 2016 Finalist (3x)

2017

 • Microsoft Awards 2017 Finalist

2018

 • Vítěz kategorie Chytrá spolupráce v soutěži CBRE Zasedačka roku 2017
 • Microsoft Awards 2018 Winner
 • Microsoft Awards 2018 Finalist (2x)

CEO Luboš Růta o spojení Mainstream Technologies se skupinou Solitea

Security tým

Obchodní tým

Tým Modern Infrastructure

HR v Mainstreamu

Adopční tým

Partneři

 

Partnerství je klíčové, a proto si ceníme toho, že mezi naše partnery patří řada českých i zahraničních firem a organizací:

Zaujala Vás naše nabídka

 

Kontaktní formulář


  * takto označená pole jsou povinná

  Chcete Nás slyšet