Přidejte se na cestu cloudové transformace.

A pojďte s námi měnit svět IT.

Otevřené pozice

 

Proč Mainstream

Experti s Microsoftem v DNA

 

Jsme jedni z nejlepších v oboru Microsoft technologií v ČR.

Dvakrát po sobě jsme se stali MS partnerem roku a teď máme zálusk na třetí zářez.

Mainstream je prošpikován extrémně šikovnými lidmi, od kterých se toho hodně naučíte. Naši architekti v oblasti MS security, M365, cloudu, Powerapps či Sharepointu stojí v čele těch nejtěžších a největších implementačních projektů, které jsou  v ČR realizovány.

Projekty, které jinde nenajdete

 

Mainstream vyrostl na on-premise projektech, ale těch stále víc ubývá.
Již několik let se podílíme na cloudové transformaci zákazníků a řešíme pro ně komplexní projekty počínaje cloud governance až po samotnou implementaci a zabezpečení aplikací. 

Stojí za námi reference jako migrace 20000 uživatelů do M365 pro ČSOB nebo jeden z prvních českých cloudových projektů, kde jsme do Azure zmigrovali aplikace společnosti Sodexo. Nyní nás čekají pilotní průkopnické projekty na poli MS Security.

Lidi s nadšením pro vlastní rozvoj a knowhow

 

Mainstream je postavený na znalostech lidí, kteří tady pracují. Často uvidíte hlouček techniků jak probírají nějaký technický problém a společně ho řeší. Chceme byt lepší než dobří a proto  sázíme na individuální rozvoj lidí. 

V každém technologickém týmu nastavuje teamleader se svými lidmi roadmapu certifikačních zkoušek a individuálního vzdělávání. Sdílíme své know-how také mezi sebou, kdy jednou za měsíc organizujeme interní meetup.

Žádná korporace

 

Nejsme korporace a možná proto k nám přicházejí šikovní lidé právě z korporací. Nezavádíme zbytečné procesy a byrokracii a zuby nehty se bráníme mikro-managementu. Nápadům dáváme zelenou, rozhodujeme se rychle, žádné zbytečné protahování či schvalovací kolečka. Prostě chceme být efektivní.

V Mainstreamu budujeme kulturu samostatnosti, volnosti a odpovědnosti. Jeden náš kolega je nyní na rok v Thajsku, kde žije a vzdáleně pracuje pro Mainstream.

Naše týmy

 

Delivery tým

Naše delivery oddělení je rozděleno do několika realizačních týmů podle jejich kompetencí. Koukněte na jednotlivé videa, a získejte vhled do toho, co jednotliví lidé v různých týmech dělají.

Tým Professional Services

Tým Modern Application Development

Tým Microsoft 365 Core Infrastructure

Tým Modern Infrastructure

Tým Security

Tým Innovation Portals

Benefity

 

Flexibilní práce

Ovoce na pracovišti

Stravenky

Home Office

Výuka angličtiny

Referral bonus

25 dnů dovolené

Certifikace

Káva a nápoje

Sick days

Interní meetupy

Týmové akce

Náborový proces a Mainstream day

 

Snažíme se náborový proces zbytečně nenatahovat a zároveň se vzájemně dobře poznat. Záleží nám na tom, abyste věděli do čeho jdete, kdo jsme a jak to u nás chodí.

1.

 

 

Poté co vás zaujme některá z našich pozic nebo jenom projevíte zájem o práci u nás, ozve se vám naše HR a domluví si s Vámi termín osobního setkání. Je to první vstupní rozhovor, kde Vám velice obšířně představí Mainstream, jeho strukuturu, týmy a všechno co vás zajímá.

 

 

2.

 

 

Ve druhém kole se uvidíte se svým budoucím šéfem. Tohle bude už o dost více konkrétní debata, kde si ověříme vaše odborné znalosti a dovednosti. Hodně detailně vám budou představeny projekty a způsob fungování v rámci divize či projektu.

 

 

3.

 

 

Mainstream Day – Ve třetím kole Vás v případě vašeho zájmu pozveme, abyste strávili půlku dne v Mainstreamu. Můžete se účastnit divizní porady a pak sedět s nekterým členem týmu a koukat mu pod ruce. Budete mít možnost na vlastní oči se přesvědčit, jak to u nás doopravy chodí.

 

 

4.

 

 

Pak vás čeká finální krátký rozhovor s naším generálním ředitelem, Lubošem Růtou. 

 

 

5.

 

 

Team leader pro vás připraví detailní nabídku práce se všemi firemními benefity. Po jejím odsouhlasení z vaší strany následně připravíme návrh pracovní smlouvy, kterou pak společně podepíšeme. Jste na palubě!

 

 

Kontakt

Tak co na to říkáš? Líbí se ti to?

Super, napiš nám. Do 2 dnů ti zavoláme a radi se s tebou setkáme. Možná to bude začátek naší nové společné cesty.

Kontaktní formulář


    * takto označená pole jsou povinná

    Chcete Nás slyšet