Mobilní aplikace Office je konečně tady

A čekání se vyplatilo. Nová mobilní aplikace vám jako uživatelům velice zjednoduší práci z vašeho mobilního zařízení, a navíc vám ušetří i nějaké to místo v úložišti. Do jednoho řešení totiž spojuje tři nejpoužívanější kancelářské nástroje Word, Excel a PowerPoint a obohacuje je o pokročilé funkce, které dnes nabízejí všechny moderní telefony.

A co vše tedy mobilní aplikace Office umožňuje?
Připojit k ní můžete všechna svá osobní i pracovní cloudová úložiště, a pracovat tak s dokumenty na jednom místě přímo ve vašem mobilním zařízení. Na hlavní stránce pak naleznete seznam dokumentů, se kterými jste v poslední době pracovali, takže se snadno vrátíte k rozdělané práci. Přímo v aplikaci můžete vytvářet i úplně nové dokumenty naskenováním textu, podle uložených šablon nebo zcela od začátku.

Potřebujete přenést soubor z telefonu do počítače, na kterém nemáte synchronizované cloudové úložiště? I s tím si umí aplikace Office poradit. Stačí jenom na počítači přejít na příslušnou webovou stránku a spárovat obě zařízení pomocí QR kódu. Aplikace Office si poradí také s tištěným textem či tabulkou, které stačí vyfotit a aplikace je velice rychle převede do Wordu či Excelu, kde s nimi můžete dále pracovat. Podporovány jsou také užitečné funkce pro práci se soubory PDF, které na pár kliknutí vytvoříte převodem vybraných dokumentů nebo z obrázků či právě pořízených fotek. Přímo v aplikaci Office můžete díky dotykovému displeji vašeho telefonu do PDF souborů vložit svůj podpis.

A bude toho víc…
Microsoft se v poslední době zaměřuje právě na zvýšení produktivity na mobilních zařízeních a slibuje další rozšíření aplikace Office o nové funkcionality. Jednou z nich je funkce hlasového asistenta, který převede mluvené slovo na text. Zjednodušeno by mělo být prohlížení souborů v Excelu a jejich editace. Místo klasických buněk bude možné tyto soubory možné editovat ve formátu jednoduchých karet. A změny se dočká i PowerPoint, který by za vás měl sám nadesignovat celou prezentaci.

Aplikace je nyní dostupná zdarma pro mobilní zařízení s platformami Android i iOS.

Ke stažení na AppStore

Ke stažení na Google Play

 

Vážení obchodní partneři,

naše společnost Mainstream Technologies, s.r.o., je již nějakou dobu součástí skupiny Seyfor, a.s. S ohledem na zlepšení našich služeb a zjednodušení obchodních vztahů jsme se rozhodli přistoupit k dalšímu kroku integrace a uskutečnit fúzi dceřiných společností do jediné společnosti Seyfor, a.s.

Z právního hlediska bude fúze provedena formou sloučení tak, že formálně zanikající společností je Mainstream Technologies, s.r.o., se sídlem Na strži 2097/63, Krč, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO 27404978 a nástupnickou společností je Seyfor, a.s., se sídlem Drobného 49, 602 00 Brno, Česká republika, IČO 01572377.

Datová schránka Mainstream Technologies bude zrušena. Pro vaše potřeby je možné používat datovou schránku nástupnické společnosti Seyfor, a.s., jejíž ID je: 46mti92

Garantujeme Vám, že prováděná změna nebude mít pro Vás, naše obchodní partnery, žádné praktické důsledky a v plném rozsahu zůstanou zachovány služby, které naše společnost poskytuje.

Všechny obchodní a právní vztahy budou beze zbytku dodrženy a nadále tedy platí veškeré smlouvy, objednávky, záruky apod. Kromě výše zmíněné změny označování nástupnické společnosti (Seyfor, a.s., namísto zanikající Mainstream Technologies, s.r.o.), pak zůstávají v platnosti i všechny kontaktní údaje na zaměstnance. Rovněž všechna plnění, dosud poskytovaná zanikající společností Mainstream Technologies, s.r.o., budou v plném rozsahu nově poskytována společností Seyfor, a.s.

Rozhodným dnem dopředné fúze byl stanoven na 1. leden 2023.

Pro naše partnery tato změna reálně znamená, že plnění s DUZP do 31. prosince 2022 bude fakturačně probíhat se společností Mainstream Technologies, s.r.o. a plnění s DUZP od 1. ledna 2023 dále již pod společností Seyfor, a.s.

Dovolujeme si vás zdvořile požádat, abyste v obchodních dokumentech a ostatních listinách (jako jsou objednávky, smlouvy apod.) počínaje tímto datem uváděli místo Mainstream Technologies, s.r.o., již jen označení nástupnické společnosti Seyfor, a.s.

Úhrady plateb prosím zasílejte na bankovní účty uvedené na jednotlivých námi vystavených fakturách.

V případě jakýchkoli dotazů či podnětů jsme Vám nadále k dispozici. Nové e-mailové adresy budou od 1.1.2023 ve formátu jmeno.prijmeni@seyfor.com. Původní e-mailové adresy však zůstávají funkční i nadále. Naše kanceláře a korespondenční adresa zůstávají na původní adrese Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

 

Luboš Růta

Výkonný ředitel

Mainstream Technologies, s.r.o.

Martin Cígler

Jednatel

Seyfor, a. s.