O společnosti

"Věříme, že umíme pozitivně ovlivňovat úspěch našich zákazníků!

Věříme, že to co děláme, umožní našim zákazníkům uspět v digitálním světě.

Víme, že s našimi zkušenostmi, inovativním přístupem a správnou mírou respektu, dosáhneme cíle!"

Jsme česká společnost specializující se na poskytování vysoce odborných služeb v oblasti informačních technologií, nejenom v České republice. Z pozice systémového integrátora navrhujeme a implementujeme podniková řešení se zvýšenými nároky na odolnost, bezpečnost a dostupnost.

Zaměřujeme se na atraktivní trendy ICT, nebojíme se inovací.

Nezůstáváme stát na místě, pouze nesledujeme technologický vývoj, ale jsme aktivní součástí rozvoje IT technologií. Hledáme lepší a úspěšnější cesty ve prospěch našich zákazníků.

Kvalitní technická realizace, děláme věci poctivě.

Zákazník je pro nás skutečný partner a cílem naší spolupráce poskytnout mu efektivní perspektivu a nástroje, které povedou k naplnění jeho obchodních cílů. Proto se nespokojujeme se standardním řešením, ale hledáme to nejlepší. Vždy se našim zákazníkům snažíme nabídnout něco navíc!

Jsme tým, táhneme za jeden provaz.

Za 10 let své historie jsme vybudovali tým expertů, jejichž vzájemnou synergií naši zákazníci dosáhnou požadovaného zvýšení svého potenciálu a náskoku před konkurencí. Naší největší přidanou hodnotou je kompaktní flexibilní tým, který umí tyto kompetence zkombinovat pro vaše unikátní řešení. Rádi řešíme problémy, kde jiní selhávají a stagnují. Úspěch na trhu, který se odráží v realizovaných projektech a rychlém rozvoji naší společnosti, nás plně opravňuje stát neustále za svým heslem: "Jsme silní i tam, kde jiným síly docházejí".

Dodáváme ICT služby pro váš úspěch!

Nové, dynamické trendy poslední doby, mezi které řadí mnoho odborníků v IT trendy sociální spolupráce, mobilních scénářů, efektivnějšího informačního managementu a využití cloudových služeb, kladou nemalé nároky na business i IT manažery, na rozvoj nových obchodních příležitostí a zajištění nových interních i externích IT služeb.

Tradiční architektury velmi těžko splňují flexibilní a bezpečnostní nároky na podporu digitální transformace podnikání, kde je nutností zajistit přístupy k firemním datům a aplikacím z různých přístupových zařízení, maximálně využít efektivních kolaborativních technologií propojených se sociálními sítěmi s maximální možnou mírou zabezpečení a integrací se stávající podporou informačních technologií.

Proto se zaměřujeme se na digitální transformaci vašeho podnikání!

Digitální firemní komunikace / Core IT & Bezpočetnost / Mobilita / Cloud

Nabídka služeb

Kontakt

Mainstream Technologies, s. r. o.
City Green Court
Hvězdova 1734/2c
140 00 Praha 4


Telefon: +420 702 008 794
E-mail: